Par mums

"Šarlotes audumi" nav tikai veikals. Tas ir mīlestības pilns stāsts par ģimeni, radošumu un iedvesmu, kas sākās ar vienu mazu meiteni – manu meitu Šarloti.

Es esmu Sniedze, trīs bērnu mamma, un mana pasaule ir pilna smiekliem, krāsainiem audumiem un radoša haosa. Kad 2011. gadā piedzima Šarlote, es radīju "Šarlotes darbnīcu", kur ar aizrautību šuvu bērnu lietas un Montessori materiālus. Šarlotes vārds bija tik skaists un iedvesmojošs, ka tas kļuva par manas radošās pasaules simbolu.

 

par-mums-šarlotes-audumi

Kad ar vīru Edgaru 2020. gada decembrī nolēmām atvērt veikalu, mēs zinājām – tam jānes Šarlotes vārds. Tas ir simbols misijai starp ģimeni, kvalitāti un radošumu. 

   
         
Pēc otrā bērniņa piedzimšanas-2016.gadā, tāds kā klikšķis notika un vienkārši-dabīgi sāku interesēties par šūšanu, kas tā tāda ir un ko var darināt. Pirmo šujmašīnu nopirku ļoti vienkāršu-Singer Simple.  Ar vien vairāk pārņēma "šūšanas drudzis".
Šūšanu apguvu pašmācības ceļā skatoties daudz-DAUDZ youtube video, vēlāk mācoties arī šūšanas kursos.
Jau toreiz biju apņēmības pilna ieguldīto naudu šujmašīnā atpelnīt šujot Montesori bumbas un citas attīstošās rotaļlietas. Veiksmīgi tas izdevās pāris mēnešos. Pēc trešā bērniņa piedzimšanas sapratu, ka vēlos ko savu un saistītu ar savu sirds lietu-šūšanu. 
 Vēlme šūt sev un ģiemenei no dabiskiem, kvalitatīviem un par pieņemamu cenu audumiem manī ir jau no maniem šūšanas pirmsākumiem.
Likumsakarīgi pirmie audumi, Šarlotes audumu plauktos bija tieši 100% kokvilnas audumi.
Šarlotes auduma veikals tapa 2020.gada 1.decembrī.

 

KUR MĒS ATRODAMIES

Šarlotes audumi ir dibināti vienā no skaistākajām pasaules pilsētām – Cēsīs –, kura ir lieliska vieta lai radītu: prieku, iztēli, komfortu.

Šarlotes audumu durvis ir atvērtas mūsu klientiem, Jāņa Poruka iela 23, Cēsīs. (T/C SOLO blakus veikalam PEPCO)

IEDVESMAI

Idejas saviem šūšanas projektiem varat atrast arī mūsu emuārā.

Piegrieztnes atradīši šeit

“Šarlotes audumi” ir mūsu sapnis, kas piepildās katru dienu. Un, ja tu lasi šo, tas nozīmē, ka esi daļina no tā.

Sniedze